Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Spoločnosť EKOREAL je tu pre vás ako obchodná, realitná a stavebná spoločnosť, ktorá robí Vaše nové bývanie. Zaoberáme sa predajom i prenájmom bytov, domov, či komerčných priestorov, predajom pozemkov a výstavbou ekologických a ekonomických montovaných rodinných domov v priemerných cenách bytov a to od 99.000,- EUR na kľúč. Svoje skúsenosti a znalosti si posúvame ďalej medzi našimi kolegami a spolupracovníkmi v spoločnosti EKOREAL a EKODOM PLUS, kde sme ku Vám stále bližšie a naše služby máte na dosah ruky.

Spoločnosť už od svojho založenia bola zameraná na kvalitu, nie kvantitu, a preto sa u nás stretnete vždy s osobným prístupom všetkých pracovníkov. Dôraz na kvalitu je vidieť z celej činnosti spoločnosti, či už rýchlosťou zaradenia nehnuteľnosti do ponuky, preverenia všetkých ponúk osobnou prehliadkou makléra, vrátane zhotovenia profesionálnych fotografií, až po zaistenie bezpečnej finančnej transakcie pri samotnom prevode nehnuteľnosti.

Zakladáme si na profesionalite, ochote a rýchlosti – kvalitný a pohotový servis pre klienta je pre nás najdôležitejší, preto stačí, ak sa nás obrátite a my pre vás zariadime:

  • osobnú návštevu nehnuteľnosti
  • poradenstvo týkajúce sa ceny a daňovej problematiky
  • nafotenie nehnuteľnosti, vrátane videoprezentácie /Marketing predaja/
  • sprostredkovanie všetkých dôležitých informácií, vypracovanie potrebných zmlúv
  • zaradenie do rozsiahlej inzercie, následné oslovenie klientov z našej databázy
  • zaistenie notára, zápis do katastra nehnuteľností až po prevod dodávok energií na nového majiteľa alebo
  • nájomcu. /Popredajný servis/

Okrem zaistenia komplexných služieb kupujúcim a predávajúcim Vám aj aktívne poradíme v našej bezplatnej právnej poradni pre realitný trh, ktorá je určená ako pre verejnosť, tak aj pre súdy, médiá, odborné časopisy a iné. Taktiež pre našich klientov zabezpečujeme ZDARMA trhový odhad ceny nehnuteľnosti.